Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Využití menších tepelných čerpadel aneb začněte pozvolna s čistou energií - iClima
solar-776563_640

Využití menších tepelných čerpadel aneb začněte pozvolna s čistou energií

Chválu na tepelná čerpadla je dnes slyšet ze všech stran a jsou doporučována pro realizaci projektů celou řadou odborníků. Přinášejí úsporu, nabízejí ekologický provoz a mají všestranné využití. Tepelná čerpadla mohou jak vytápět, chladit ale i samozřejmě ohřívat vodu. Čerpadla o velkém výkonu jsou ideální pro průmyslové objekty a komerční budovy. Menší pak najdou široké využití v rodinných domech. Systémy s malým tepelným čerpadlem jsou chytrým řešením i pro menší projekty, jako je třeba ohřívání vody v bazénu.

Tepelné čerpadlo je ideálním řešením pro vytápění podlahy

Podlahové vytápění a chlazení je stále vyhledávanějším řešením, které nachází své další příznivce. Není divu. Nabízí velmi vysoký komfort, eliminovalo přítomnost nepříjemného studeného proudícího vzduchu a v létě i v zimě zajišťuje stabilní teplotu. Lidé v místnosti totiž nevnímají jen teplotu vzduchu, ale především výslednou teplotu, která vytváří celkový tepelný dojem. To se týká nejen vytápění, ale i chlazení. Podlahové topení pomocí tepelného čerpadla navíc funguje s minimálními náklady, je energicky úsporné, tiché a zdraví příznivé.

Tepelné čerpadlo umí ohřát i vodu v bazénu

Voda v zastřešených bazénech se běžně ohřívá pomocí elektrických přímotopů nebo solárními panely. Provoz přímotopů je však velmi drahý a u solárních panelů jste odkázáni na sluneční svit. Ideálním a velmi chytrým řešením je použít malé tepelné čerpadlo. Dokáže ohřát vodu v bazénu na příjemnou teplotu, a to i v jarních či podzimních dnech. V našich klimatických podmínkách získáte bez problému, a s velmi nízkými náklady, teplotu vody v bazénu až 30 °C. Malé tepelné čerpadlo můžete využít i pro vytápění sauny nebo třeba i garáže.

Jestli vás zaujali možnosti, které nabízejí tepelná čerpadla, a myslíte si, že by bylo ideální pro vaše projekty, kontaktujte nás. Představíme vám unikátní systém iClima, který využívá moderní tepelné čerpadlo s vysokým topným faktorem, kapilární síť a solární panely. Vyplňte prosím, nezávazný kontaktní formulář, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme