Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Tepelné čerpadlo, topný faktor a další tajemství moderního vytápění domu - iClima
tepelne cerpadlo

Tepelné čerpadlo, topný faktor a další tajemství moderního vytápění domu

Energie je všude kolem nás. Stačí ji jen umět využít a nasměrovat správným směrem. Za dvacet jedna let vývoje a testování v praxi jsme vytvořili unikátní systém, který řeší komplexně vytápění, ohřev teplé vody a klimatizaci, a to s minimálními provozními náklady. Vytvořili jsme iClima, systém, který přináší do vašeho domu kontinuální tepelný komfort.

Tepelná čerpadla obstojí i v dlouhodobém časovém horizontu

Tepelná čerpadla umožňují vytápět moderním, ekologickým způsobem a jsou jasnou odpovědí na stále se zvyšující ceny energií. Jelikož získávají pro svůj provoz většinu energie z okolního prostředí, jsou přímo ideálním řešením pro ekologické vytápění domů a komerčních budov, kde je kladen velký důraz na nízké provozní náklady. Tepelná čerpadla ke svému provozu sice potřebují elektrickou energii, ale pouze zlomek oproti množství, které si umí sama vyrobit. Téměř všechnu energii totiž dodá zdarma a ekologicky příroda.

Jak funguje systém iClima

Systém iClima využívá pro svůj provoz moderní tepelné čerpadlo s vysokým topným faktorem COP 7. Čím větší číslo, tím je tepelné čerpadlo účinnější. Dalším důležitým prvkem systému je speciální kapilární síť s kapilárami o průměru 3,5 mm, která je umístěna nejen v podlaze, ale také pod omítkou ve stěnách a stropu. iClima využívá pro snížení provozních nákladů a ušetření energie také solární panely. Všechny tyto tři prvky systému iClima jsou pečlivě sladěny a fungují v dokonalé harmonii. IClima v zimě vyhřívá, v létě ochlazuje, přičemž náklady na provoz jsou stále stejné.

Jestli i vy chcete ve svém domě využívat pro vytápění, ohřev vody a chlazení unikátní systém iClima, který přináší úspory, nabízí zdraví příznivé prostředí a je šetrný k přírodě, můžete nás nezávazně kontaktovat. Rádi vám zodpovíme vaše otázky.

 

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme