Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Technologie a ekologie. I v komerčních objektech to jde komfortně a ekologicky! - iClima
zhijiang-college-of-zhejiang-university-of-technology-1787877_640

Technologie a ekologie. I v komerčních objektech to jde komfortně a ekologicky!

Tepelná čerpadla byla širokou veřejností dosud vnímána jako chytré řešení, které s minimálními náklady spolehlivě funguje pro vytápění a ohřev teplé vody v novostavbách, rekonstruovaných a zateplených domech či v rodinných domech. Dnes tepelná čerpadla, díky svým unikátním vlastnostem, nacházejí stále širší uplatnění, a jsou stále žádanějším řešením i pro komerční objekty.

Se vrůstajícím výkonem tepelných čerpadel klesají investiční náklady

Tepelná čerpadla jsou dnes již běžně instalována do komerčních objektů či institucí, které provozují soukromé firmy, družstva, ale i státní orgány. Systémy s tepelným čerpadlem dnes běžně najdete ve školách, zdravotních střediscích, skladových prostorách, multifunkčních objektech či ve sportovních halách nebo i v hypermarketech. Všechny organizace totiž nalezly u tepelných čerpadel společného jmenovatele. Nízké provozní náklady a ekologický přístup, který je velmi šetrný k přírodě. Když k tomu ještě připočítáte vysoký uživatelský komfort a nenáročný provoz, není divu.

Tepelná čerpadla najdete v komerčních objektech v Čechách i v zahraničí

Unikátní systém iClima, který využívá pro vytápění, klimatizaci a ohřev teplé vody moderní tepelná čerpadla s vysokým topným faktorem, speciální kapilární síť umístěnou v podlaze, stěnách i stropu, a také solární panely, se stal tepelným srdcem i v řadě komerčních projektů. IClima tepe třeba ve vyhlášeném Rehabilitačním ústavu v Kladrubech, který poskytuje celodenní komplexní péči lidem po úrazech a operacích pohybového a nervového systému nebo v nové hale univerzity ve finském Häme. Zde pro získávání tepla využili kombinace obnovitelných přírodních zdrojů a energetických možností  v okolí stavby.

 

Jestli vás systém iClima zaujal, vyplňte prosím, nezávazný kontaktní formulář, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme