Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Společnost iClima hledá obchodní partnery v oblasti architektonických kanceláří a developerů - iClima
obchodnipartneri

Společnost iClima hledá obchodní partnery v oblasti architektonických kanceláří a developerů

Je to už několik let, co naše společnost vstoupila na trh s unikátním řešením vytápění a chlazení rodinných domů, penzionů, hotelů, zdravotnických zařízení či výrobních hal a jiných průmyslových objektů. Léta pečlivých studií, zkoušek, testování v terénu i nejrůznějších specifických aplikací nás přesvědčily, že náš systém má nejen smysl, ale že jsme dosud neobjevili jeho plný potenciál. A proto oslovujeme vás, architekty, projektanty, stavaře či developery s nabídkou spolupráce s námi při řešení vašich projektů.

Nové energetické standardy budov a myšlení o celku

V posledních několika týdnech se v Čechách i na Slovensku hovoří o postupném přechodu těchto zemí na nový režim energetické náročnosti budov, který vyplývá ze závazku, který členské státy EU přijaly v roce 2010. Je sice pravdou, že se již dnes některé budovy staví v režimu tzv. „téměř nulové spotřeby“, nicméně s nástupem povinnosti pro všechny nově postavené budovy v roce 2019 bude stálé více zadavatelů řešit, jak na co nejmenší energetickou náročnost nově stavěných budov. Systém iClima je odpovědí na tyto nároky a troufáme si tvrdit, že odpovědí jednou provždy. Nejenže systém iClima přináší úspory a řeší jak vytápění, tak ochlazování daného objektu, ale zároveň splňuje nejnižší hodnoty energetické náročnosti budovy, tedy tzv. ideální rozsah. Díky tomu se se systémem iClima nemusíte obávat jakéhokoliv zpřísňování podmínek do budoucna, protože vždy budete splňovat ta nejpřísnější kritéria.

Systém iClima kromě této zásadní výhody nabízí také velmi specifickou modularitu, kdy je možné k tepelné výměně využít prakticky jakýkoliv souběžně probíhající proces, který produkuje zbytkové teplo (např. ohřívání technických olejů, fungování kuchyně apod.) k ještě vyšší účinnosti tepelné výměny celé soustavy. Systém iClima se tak skutečně může přizpůsobit jakémukoliv provozu a využít téměř jakékoliv teplo, které daná činnost produkuje, čímž je možné jeho účinné zapojení do projektu jako celku.

Úspory, zdravotní hledisko a technická inovace

Nejčastěji skloňovaným benefitem v souvislosti se systémem iClima jsou samozřejmě vysoké provozní úspory, které mohou dosáhnout až 95% ročních nákladů oproti konvenčním řešením vytápění. Takto vysoká úroveň úspor je možná zejména tam, kde lze použít tepelné čerpadlo voda-voda v kombinaci s rozsáhlou aktivní teplosměnnou plochou, tedy nainstalovanými kapilárami s malou roztečí v podlaze, stěnách a stropech. Budova tedy nemusí splňovat žádné konstrukční předpoklady srovnatelné s konvenční nízkoenergetickou či dokonce pasivní stavbou. Díky absenci použití fosilních paliv, nízké teplotě i tlaku v rozvodech tepla, a především díky hustotě kapilárních sítí stačí celý systém po zahřátí na provozní teplotu už pouze udržovat kombinací nízkých příkonů elektrické energie a tepla ze solárních kolektorů.

Tento režim fungování má následně velmi pozitivní dopad na zdravotní pohodu obyvatel daného objektu. Díky konstantní teplotě přibližně 22 stupňů Celsia není třeba použití klimatizačních jednotek v parném létě, ve studené zimě zase nedochází k přetápění místností, a tím k usazování přepalovaných organických částic uvnitř topných těles. Udržování stálé teploty pomocí systému iClima je tak vhodné jak pro alergiky, tak pro osoby, které trpí problémy pohybového aparátu.

Nový způsob přemýšlení o vytápění je možný zejména díky technologické a konstrukční inovaci, které spočívá v propojení kapilár v podobě sítí zavedených v celé ploše dané budovy, a vysoce účinného tepelného čerpadla, které díky nižšímu teplotnímu spadu dosahuje vysokých topných faktorů. Toto řešení pak přímo vybízí k použití systému iClima v multifunkčních budovách či např. dohromady s kolekcí tepla ze serverových místností. Zkrátka pokud hledáte technicky inovativní řešení stálé teploty, jak v zimě, tak v létě, je pro Vás iClima tou správnou volbou.

Partnerský program a spolupráce

Společnost iClima si pro své partnery připravila do nové sezóny úplně nový partnerský program, který počítá jak s dlouhodobou technickou, tak obchodní spoluprací na bázi rámcové dohody a systému provizí. Náš program je velmi flexibilní a jsme tak schopni přizpůsobit jeho parametry jak několika málo aplikacím za rok, tak velkoplošným dodávkám na rozsáhlejší projekty. Ke každému partnerovi přistupujeme individuálně a vycházíme mu maximálně vstříc v otázkách přizpůsobení celého systému danému projektu a hledání optimálních řešení při nestandardních aplikacích. Naše společnost má zkušenosti ze spolupráce jak na malých rodinných domcích, tak u výrobních hal či lékařských zařízení, a to jak v České republice, tak v Německu, proto můžeme zaručit vysokou flexibilitu a kvalitu dodávaných komponent.

Zaujal vás systém iClima? Máte zájem o podrobnosti našeho partnerského programu? Stavíte rodinné domy či průmyslové stavby a hledáte inovativní koncept vytápění a ochlazování budov? Pak nás určitě oslovte na email info@iclima.cz a my vám velmi rádi sdělíme, co náš partnerský program obnáší, a jak se do něj ideálně zapojit.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme