Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Rekonstrukce komerčního objektu a jeho zhodnocení v dlouhodobém časovém horizontu - iClima
komercni-objekt

Rekonstrukce komerčního objektu a jeho zhodnocení v dlouhodobém časovém horizontu

Je až s podivem, že je v České republice celá řada nevyužitých nemovitostí, které léta a léta chátrají. Navíc jsou často na atraktivních místech. Některé jsou ve vlastnictví státu, měst nebo obcí, jiné jsou majetkem konkrétních soukromých osob. Najdou se i nemovitosti, které mají neznámého majitele, a to i dvacet sedm let po sametové revoluci, nebo jsou v takzvaném patovém stavu, kdy, ač by byla vůle je rekonstruovat, to není z nějakého důvodu možné. Za poslední léta se ale situace dala do pohybu a vznikají v mnoha ohledech unikátní stavby, které slibují kvalitní investici do budoucnosti.

Ze starých nemovitostí se stávají komerční objekty

Nové komerční objekty vytvořené rekonstrukcí ze starých nemovitostí nabízejí zajímavé a často velmi exkluzivní prostory pro podnikání nebo vytvářejí zázemí pro umělecké, kulturní, sociální či sportovní aktivity, které vzešly ze speciálních projektů, které jsou často dotovány z fondů Evropské unie, městy, obcemi, privátními subjekty či využívají státní dotace. Vznikají nové restaurace, penziony, galerie, kluby, komunitní rodinná centra, mateřská centra, sportovní objekty či azylové domy. Všechny tyto stavby mají většinou společnou ideu. Moderní přístup k investicím, myslí na zdravé životní prostředí, akceptují ekologické požadavky, a protože do budoucna nebudou fungovat v ekonomickém vakuu, je důsledně kladen důraz na co nejnižší provozní náklady.

Vytápění, ohřev teplé vody a klimatizace s minimem nákladů na provoz

U rekonstruovaných nemovitostí, které mají sloužit ke komerčním účelům, vždy budou preferovány co nejnižší provozní náklady. Z tohoto předpokladu vychází i unikátní systém iClima, který díky svým vlastnostem zajišťuje, aby ve všech místnostech objektu byla příjemná a stálá teplota kolem 22 stupňů Celsia, a to s minimálními náklady na provoz. Jak je to možné? Systém využívá pro svůj chod moderní tepelné čerpadlo s vysokým tepelným faktorem, speciálně vyvinutou kapilární síť s průměrem kapilár 3,5 mm, která je umístěna v podlaze, ve stěnách a stropu, a také solární panely. Všechny složky systému jsou navzájem důsledně sladěny, a tak ke svému provozu potřebují jen minimum energie.

Chcete vědět o systému iClima víc? Kontaktujte nás. Vyplňte prosím náš nezávazný kontaktní formulář a my vám rádi zodpovíme vaše dotazy.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme