Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Proveďte potřebný servis klimatizace ještě před zahájením sezóny - iClima
air-conditioning-233953_640

Proveďte potřebný servis klimatizace ještě před zahájením sezóny

Pomalu už se opět blíží sezóna klimatizace. Její nevhodný servis může vést k celé řadě problémů. Proveďte kontrolu a potřebné výměny s dostatečným předstihem a připravte svůj dům na letní pohodu.

Na pravidelný servis opravdu nezapomínejte

Klimatizace funguje podobně jako tepelné čerpadlo. Najdeme v ní dva okruhy. V jednom z nich je chladící směs, která ochlazuje průchozí vzduch. Předtím, než je vzduch odeslán zpátky do místnosti, musí projít přes filtr, který zachytí všechny nežádoucí biologické a prachové částice. Právě tady je kritické místo, kde může vzniknout problém. Velkou pozornost zaměřte na filtry po ukončení sezóny a raději i před zahájením té nové.

Výměna filtru

Nevýhodou vzduchových filtrací je nutnost výměny filtru. Pokud to neuděláte, hrozí, že do místnosti bude proudit vzduch plný prachových částic a mikrobů, kteří bývají příčinou alergií, ale i horších onemocnění. Kontaminovaný vzduch napomáhá rozvoji plísní. Špatně servisovaná klimatizace zkrátka nahrává nevhodnému vnitřnímu prostředí, které neprospívá našemu organismu. Pokud ještě můžete zvážit volbu jiné alternativy klimatizační technologie, zkuste to. Existují komplexní chytré systémy, kde se vyhnete zběsilému vhánění vzduchu a častým problémům se špatně nastaveným chladícím okruhem.

Zdravá klimatizace s minimálními nároky na údržbu

Už je to pár let od vyvinutí jedinečné technologie iClima, která spojuje ohřev i ochlazování vzduchu v místnosti. Funguje na principu stálé kontroly nad teplotou v dané místnosti. Systém kapilár rozvádí do stěn vodu o teplotě přibližně 21 stupňů Celsia, která následně předává svou energii vzduchu uvnitř místnosti. Tím pádem se nesetkáte s žádnými filtry a zdravotními riziky plynoucími z jejich špatné údržby. Chybí i problémy s nastydnutím od proudícího studeného vzduchu a systém si dokáže poradit i s přebytečnou vlhkostí. Využijte náš nezávazný kontaktní formulář a pořiďte si takovou klimatizaci i do svého domu. Poradíme vám, co proto musíte udělat a jak celý systém efektivně využít.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme