Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Přispějte i vy ke snížení negativních dopadů na životní prostředí. Pomůže volba správného topného systému. - iClima
pexels-photo-325944

Přispějte i vy ke snížení negativních dopadů na životní prostředí. Pomůže volba správného topného systému.

Lidská činnost negativně ovlivňuje životní prostředí a snaha o moderní a komfortní bydlení si vybírá svou daň ve formě zvýšeného množství skleníkových plynů a větší znečištění ovzduší. Asi každý z nás tuší, že roli v tom hrajeme všichni. Na vině nejsou pouze velké továrny, ale i všechny domácnosti, které využívají neekologické způsoby vytápění. Chcete se přestat podílet na ničení naší planety?

Vytápění na tuhá paliva je původcem nebezpečných emisí

Někdo říká, že topení tuhými palivy je levné, ale už zapomínají dodat, že má obrovské dopady na životní prostředí. Emise ve formě skleníkových plynů a popela jsou původcem smogu. Soustředění nepřirozených látek v atmosféře má za důsledek zhoršení kvality vzduchu, kyselé deště a mnoho dalších, často i nepřímo souvisejících klimatických jevů. Naštěstí ale existují cesty, jak se vyhnout topení se spalinami. Odpovědí je ekologické vytápění založené na cirkulaci vody v malých kapilárách. V takovém případě nevznikají produkty spalování a nic není zbytečně uvolňováno do životního prostředí.

Kolik produkujete CO2?

Produkce oxidu uhličitého je spjatá s fungováním našeho organismu a je to jeden z vedlejších produktů, které vydechujeme. To by samo o sobě neznamenalo problém, kdyby lidstvo nevynalezlo systému uvolňující mnohonásobně větší množství CO2 do atmosféry. Vytápění, zpracovávání materiálů, automobily a další činnosti vedly k tomu, že se koncentrace oxidu uhličitého zvýšila a celková průměrná teplota země dosáhla vyšších hodnot. Ekologická opatření sice pomohla snížit rychlost tohoto procesu, ale hrozba není vůbec zvrácena. I vy se můžete podílet na pomoci o obnovu přirozené rovnováhy na planetě pomocí volby správného systému vytápění.

Kéž by na světě nebyl smog. Pomoci tomu můžete i vy.

Instalací moderního systému iClima snížíte emise produkované vaší budovou. Ať už se jedná o velký komplex průmyslových budov nebo menší rodinný dům. Všechno se počítá. Systém založený na využívání přítomného tepla je velmi účinný a nevznikají při něm žádné emise. Nevypouštíte do světa smog a vaše komfortní bydlení není jednou z příčin, proč globální oteplování nezastavuje. Kapilární systém zasazený ve stěnách a stropech stavení přirozeně ochlazuje či otepluje vzduch okolo sebe bez nutnosti výrazného přísunu energie.

Pokud vás systém iClima zaujal, kontaktujte nás pomocí našeho nezávazného kontaktního formuláře.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme