Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Pozor na zdravotní rizika u klimatizace. Poradíme, jak dosáhnout příjemného klimatu bez nachlazení - iClima
nachlazeni

Pozor na zdravotní rizika u klimatizace. Poradíme, jak dosáhnout příjemného klimatu bez nachlazení

Klimatizace je dobrý sluha, ale také zlý pán. Na jednu stranu sice nabízí opojné chladné prostředí, které oceníte především v teplých letních měsících, na stranu druhou vystavuje organismus značnému teplotnímu šoku, o prachu a plísních nemluvě.

Jaké má klasická klimatizace vedlejší účinky?

Dlouhodobý pobyt v místnostech s klimatizací působí nepříznivě na horní cesty dýchací, což často způsobuje nejen chrapot, ale i vznik angíny. Časté přechody z chladné místnosti do tepla zatěžují oběhový systém, z proudícího studeného vzduchu mohou prochladnout záda či krk, rozbolet klouby, svaly nebo i celá záda. Při využívání klimatizace je tedy nutné mít se pozoru, nesedět přímo v proudu přiváděného vzduchu a při nastavování chlazení myslet na co nejnižší rozdíl mezi vnější a vnitřní teplotou. O klasickou klimatizaci je také nutné průběžně pečovat, jinak se stává zdrojem nejrůznějších bakterií či plísní a významně přispívá zhoršení alergií. Zkrátka, klimatizace je starost.

Systém iClima přináší zdravé prostředí

Náš systém tepelné pohody iClima otevřel v oblasti chlazení interiérů nové možnosti. Svým komplexním přístupem, který bere vytápění domu, ohřev teplé vody a klimatizaci jako jeden fenomén, je možné udržovat ve vašem domě či kanceláři celý rok stálou a velmi příjemnou teplotu. Systém iClima vám přinese nejen vysoký zdravotní komfort bez teplotních výkyvů, ale díky pečlivě sladěnému tepelnému čerpadlu, kapilární síti umístěné v podlaze, stěnách a stropech a použití solárních panelů navíc provoz s velmi nízkými náklady.

Jestli vás zaujaly výhody a nové možnosti unikátního systému iClima, kontaktujte nás pomocí našeho nezávazného kontaktního formuláře, rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme