Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Novinky v oblasti tepelných čerpadel - nižší nákladovost a snadnější výběr - iClima
coins-1015125_640

Novinky v oblasti tepelných čerpadel – nižší nákladovost a snadnější výběr

Co přinesl rok 2016 nového ve světě tepelných čerpadel? Jaké se chystají akce, které se týkají vytápění a úspor energií? Co je nového v Asociaci pro využití tepelných čerpadel? Pojďme se vydat do světa obnovitelných zdrojů.

Tepelná čerpadla již pouze s energetickými štítky

Od letošního září se změnila pravidla pro prodej a výrobu tepelných čerpadel. Řídí se tzv. ekodesignem (ErP), který byl zaveden evropskou směrnicí 2009/125/EU, jež ukládá výrobcům povinnost, označovat spotřebiče určené pro vytápění a ohřev teplé vody energetickými štítky. Energetické štítky budou nyní nejen na plynových a elektrických kotlích, ale i na tepelných čerpadlech a všech ohřívačích vody. Smyslem ErP je zajistit snižování spotřeby energie a zvyšování podílu obnovitelných zdrojů.

INFOTHERMA 2017

23. – 26. ledna 2017 na Výstavišti Černá louka v Ostravě proběhne, tak jako každý rok, výstava INFOTHERMA 2017, která se týká vytápění, úspor energií a smysluplného využívání obnovitelných zdrojů. Vystavovatelé zde představí své novinky, patenty a vynálezy. Na přednáškách, jež jsou součástí výstavy, budou řešeny i „Vize ve vytápění, úsporách energií a obnovitelných zdrojích v Evropě“ a také, jak se tyto trendy promítnout do naší státní energetické koncepce.

AVTČ má valnou hromadu

Asociace pro využití tepelných čerpadel svolává na 13. 12. 2016 od 10.30 hod. řádnou valnou hromadu, která proběhne v Konferenčním centru VŠCHT Praha – Kunratice. Na programu bude schválení stanov dle nového Občanského zákoníku a volba členů do správní a dozorčí rady. Členové asociace také mají možnost se aktivně zapojit do práce v jednotlivých odborných sekcích: strategická, propagační, vzdělávací, technická, zahra niční a vrtná. Po ukončení valné hromady proběhne přednáška o systému hodnocení KEYMARK a Q LABEL a proběhne seznámení s novými pravidly, jak nakládat od 1. 1. 2017 s chladivy.
Jestliže vás zajímá problematika tepelných čerpadel, kontaktujte společnost iClima prostřednictví nezávazného kontaktního formuláře. Odborníci vás seznámí s unikátním systémem iClima, který využívá tepelná čerpadla s vysokým topným faktorem, kapilární síť umístěnou v podlaze, stěnách i stropu a výhody solárních panelů.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme