Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Nečekané výhody stavby s chytrými technologiemi - iClima
stavba

Nečekané výhody stavby s chytrými technologiemi

Moderní stavba už dávno nejsou jen cihly, písek, vápno a cement. Ke slovu přichází moderní technologie. Díky nim může hrubá stavba trvat pouhé čtyři dny a dokončení pouhé dva měsíce. Od výběru projektu můžete zkrátka do půl roku bydlet. Nejenže moderní technologie zrychlily stavbu, ale šetří i náklady za energie, které v budoucnu vynaložíte na provoz vašeho domu. Pojďme se na některé technologie podívat.

Velkoplošné dílce z keramického betonu nastartují vaši stavbu

Velkoplošné dílce z keramického betonu ponechaly domům klasické vlastnosti, ale značně urychlují stavbu. Stavba z keramického betonu jde nejen rychle, ale dům získá i skvělé izolační vlastnosti. Když si vyberete některý z typových domů a jsou do projektu zapracovány úpravy dle vašich přání, přichází čas na výrobu obvodových dílců, vnitřních příček, stropů a případně i schodiště. Na základní desce během čtyř dnů vyroste hrubá stavba. Pak následuje montáž krovu a pokládka střešní krytiny. Po osazení vhodných oken a vchodových dveří již získáte klíč od vašeho nového domu. Ve stěnách jsou připraveny drážky pro rozvody, stěny jsou hladké a celou stavbu lze snadno dokončit.

Chytré technologie snížily provozní náklady domu na minimum

Vytápění, ohřev teplé vody a klimatizace, i zde můžete využít nejmodernějších technologií. Do nových moderních staveb se přímo nabízí náš systém iClima, který řeší vytápění, teplou vodu a klimatizaci komplexně, a navíc nabízí velmi nízké provozní náklady. V zimě topí, v létě chladí, a tak zajišťuje interiéru po celý rok příjemnou a stabilní teplotu kolem 22 stupňů Celsia.
Systém iClima je postaven na třech navzájem dokonale sladěných pilířích. Tepelné čerpadlo s vysokým tepelným faktorem spolupracuje s hustou kapilární sítí, která je umístěna v podlaze, ve stěnách i stropu, a také využívá vlastností solárních panelů. iClima vytváří v interiéru stabilní tepelné prostředí s minimálními výkyvy a potřebuje ke svému provozu minimum energie. Náklady jsou v řádu mobilního tarifu. iClima je moderní řešení, které nabízí zdravé a příjemné prostředí bez plísní či alergenů a obstojí i v dlouhodobém časovém horizontu.

Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme vaše dotazy. Stačí vyplnit náš nezávazný kontaktní formulář.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme