Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Moderní hospodaření s teplou vodou v komerčních a průmyslových objektech - iClima
tap-434555_640

Moderní hospodaření s teplou vodou v komerčních a průmyslových objektech

Částka za energie pro zajištění provozu komerčních a průmyslových objektů se stává stále významnější položkou v účetnictví každé firmy. Bude z ní noční můra nebo se dá nějakým způsobem snížit? Existuje zde nějaké řešení? Vedle, dnes již běžného snižování tepelných ztrát budov, se do popředí zájmu podnikatelů dostává i spotřeba energie, která je nutná na zajištění tepla, přípravu teplé vody a klimatizaci. A i zde přicházejí ke slovu moderní technologie.

Nové technologie přinášejí úspory

Příprava teplé vody v komerčních a průmyslových objektech klasickým způsobem je velmi energeticky náročná. Jediným, nejúčinnějším a z dlouhodobého hlediska perspektivním řešením je zcela změnit přístup k využívání energie a zvolit moderní systémy, které ke svému provozu vyžadují minimum energie, obnovitelné zdroje, umějí recyklovat vodu a využívat odpadní teplo z výrobních procesů. Moderní systémy a technologie bývají také v souladu s požadavky na ekologii a jsou šetrné k přírodě.

Systém iClima využívá tepelné čerpadlo

Unikátní systém iClima řeší vytápění, ohřev vody a klimatizaci jako jeden komplexní celek. Na základě více než dvaceti let vývoje a testů v praxi nabízí iClima řešení, které funguje s minimálními energetickými vstupy, je velmi úsporné a po celý rok zajišťuje stabilní teplotu a dostatek teplé vody.

Základem patentovaného systému iClima jsou tři, navzájem důsledně sladěné konstrukční prvky. Tepelné čerpadlo s vysokým topným faktorem, kapilární síť, která je tvořena kapilárami o průměru 3,5 mm a solární panely. Unikátní systém iClima díky své energetické nenáročnosti přináší úsporu až 98 % a je velmi šetrný k přírodě.

Kontaktujte společnost iClima ještě dnes prostřednictvím nezávazného kontaktního formuláře. Specialisté v iClima vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy a navrhnou pro vaši společnost to nejlepší řešení.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme