Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Mezi TOP 10 manažery ČR je ředitel RÚ Kladruby Josef Hendrych - iClima
manazer-roku-hendrych

Mezi TOP 10 manažery ČR je ředitel RÚ Kladruby Josef Hendrych

Vyhlášený Rehabilitační ústav v Kladrubech, ve kterém je mj. nainstalován systém iClima, si do své sbírky úspěchů může přidat další ocenění. Skleněná pyramida symbolizující hierarchii, která vede až k vrchním manažerským postům, nebude prvním oceněním, které ředitel tohoto ústavu získal.

manazer-odvetviTOP10

Na slavnostní vyhlášení soutěže Manažer roku 2015, které proběhlo 21. dubna v paláci Žofín, se dostavilo sedmdesát nejvýznamnějších manažerů státních, ale i soukromých firem z České republiky. Být vybrán mezi TOP 10 manažerů je skutečná pocta, ocenění skutečně odpovídá schopnostem a dosaženým úspěchům Ing. Hendrycha, jemuž k tomuto krásnému výsledku upřímně gratulujeme.

Nejlepší manažer ve zdravotnických službách

Kromě celkového žebříčku se udělovala ocenění i v jednotlivých kategoriích. Josef Hendrych se stal vítězem v kategorii zdravotnické služby a stal se Manažerem odvětví 2015. Prestižní ocenění převzal z rukou prezidenta Miloše Zemana a všem manažerům z TOP 10 pogratuloval i předseda vlády Bohuslav Sobotka.

manazer-roku-publikum

„Pokaždé je to o kolektivu, o celém podniku.“

Ocenění odráží dlouhá léta tvrdé práce, organizování jak lidské činnosti, tak správu finančních rozpočtů. První nominace do soutěže Manažer roku se Josef Hendrych dočkal v roce 2010, kde se také dostal do finále sedmdesáti nejlepších. Přiznává však, že i když ocenění považuje za svůj velký osobní úspěch, je to především o celém kolektivu a o podniku. Základem jsou spokojení zaměstnanci a fungující systém, který je však nutné vytvořit a udržovat v nejlepší kondici.

Velkou radostí je pro Josefa Hendrycha právě pomyšlení, že zaměstnanci do práce v rehabilitačním ústavu chodí rádi, protože i pro něj samotného je práce radostí. A právě to se odrazilo na úspěchu z roku 2012, kdy poprvé získal ocenění Manažer odvětví – zdravotnické služby. Na tento úspěch navázal i v roce dalším. V roce 2014 byl nominován, ale účast odmítl, protože měl pocit, že za tento rok si ocenění nezaslouží.

A tak zapracovali na nedostatcích, posunuli se ještě dále a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Za rok 2015 si odnáší nejen ocenění Manažer odvětví, ale patří i mezi TOP 10 manažerů. Jak sám říká, ocenění přináší spíše povzbuzení a zpětnou vazbu veřejnosti, že cesta, po které kráčejí, je ta správná.

Ani tento velký úspěch jej však nezastaví ve zlepšování. Ředitel Rehabilitačního ústavu v Kladrubech už má v hlavě nové plány, jak vylepšit pavilon, zvýšit počet lůžek a ještě více zlepšit komfort ubytování. Zároveň jsou do všech vylepšení již zakomponovány revoluční technologie nevyčerpatelných ekologicky šetrnějších energií.

zdroj fotografií: web Rehabilitačního ústavu Kladruby – rehabilitace.cz

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme