Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Máte nainstalovaný systém iClima? Dovolte nám provést Vás prvními kroky - iClima
prvnikroky

Máte nainstalovaný systém iClima? Dovolte nám provést Vás prvními kroky

Rozhodnout se k jednomu z mnoha nabízených řešení vytápění domácnosti chce kolikrát značné množství odvahy, kdy po probdělých nocí u technické dokumentace s kalkulačkou a metrem konečně vyhlásíte očekávané „Tak to máme“. V případě, že jste vsadili na moderní, ekologické a trvalé technologie, jako je systém iClima, pak Vám srdečně gratulujeme. V této chvíli bychom Vás chtěli ušetřit obsáhlejšího povídání, proč a jak se rozhodnout pro systém iClima, ale spíše Vám představit tento systém v názorné praxi, neboli, co Vás čeká, až se systém iClima poprvé zapojí a jak s ním zacházet, abyste dosáhli optimálních nákladů a užili si konečně zdravý tepelný komfort.

Jakmile se systém iClima uvede poprvé do chodu, zjistíte velmi rychle, kde máte nejrůznější netěsnosti a rezervy v tepelné izolaci Vašich místností. Možná se Vám zpočátku bude zdát, že je v místnosti nižší teplota, než s Vaším konvenčním topením, nicméně je to pouze úvodní pocit způsobený tím, že systém iClima postupně srovnává teplotu místnosti na příjemnou hodnotu 22 stupňů. V místnostech tedy zmizí výrazně teplejší či chladnější místa a uvidíte, že za chvilku zapomenete, že předtím byla místnost vytopena nějak jinak. Další, čeho si všimnete, je, že se Vám daří místnosti výrazně rychleji odvětrávat a možná, že ani nebudete muset otevírat okna, ale bohatě Vám postačí systémy mikroventilace.

Po několika týdnech provozu si určitě všimnete, že se v dané místnosti cítíte lépe než kdykoliv předtím. Nejen, že zmizí překotné vytápění či naopak rychlé větrání, ale zároveň se ustálí i vlhkost vzduchu, jeho cirkulace a zlepší se vaše fyzická pohoda. Zároveň s ustálením vlhkosti poklesne i koncetrace plísní a dalších choroboplodných zárodků a Vaše prostředí se stane výrazně zdravějším pro pobyt lidí i domácích zvířat. Nezapomeňte totiž, že jsou to právě nejrůznější deky, přikrývky, župany a podobné textilie, které přímo vybízejí k množení roztočů a dalších cizopasníků. Ostatně určitě jste si všimli množství návodů a doporučení, že při alergii je vhodné vyhnout se kobercům a závěsům, ale úplně stejně to platí pro další kusy textilií, jako jsou nejrůznější přehozy a jiné látky, které si bereme v chladnějších večerech na zahřátí a které se neocitají v pračce tak často, jako naše oblečení.

Co Vás určitě také potěší, bude velmi snadná a rychlá regulace celé topné soustavy iClima. Pokud ostatně budete mít pocit, že je teplota příliš nízko či vysoko, stačí ji jen zregulovat na kontrolní jednotce a za pár minut se Vám teplota místnosti promění dle Vašich představ. Systém iClima je zkrátka postaven tak, aby u Vás nastolil skutečnou tepelnou pohodu a vytvořil pro Vás zdravé zázemí, ať už jste u sebe doma či třeba v kanceláři a to bez příliš horkých nebo příliš studených ploch, které vychylují rovnováhu teplot a vůbec celého vašeho domácího mikroklimatu.

Nespornou výhodu systému iClima je i jeho nízká stavební výška, která činí pouhé 4 cm a díky tomu je možné tento systém instalovat i tam, kde není možné použít ze stavebních důvodů klasické podlahové topení. Pokud byste i Vy chtěli zažít skutečnou tepelnou pohodu bez nutnosti větrat nebo se přioblékat a pomoci vytvořit zdravější domov, určitě nás kontaktujte s nezávaznou poptávkou a my Vám navrhneme optimální řešení pro Váš domov či kancelář. Se systémem iClima totiž vždy sázíte na ekologii a nejmodernější technologie, díky čemuž ušetříte až 90% ročních nákladů na topení.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme