Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Jednoduchý návod, jak reálně ušetřit za vytápění - iClima
pexels-photo-259165

Jednoduchý návod, jak reálně ušetřit za vytápění

Ceny za energie jsou stále vyšší a mohlo by se zdát, že způsobů, jak skutečně ušetřit, ubývá. Náklady na topení ale rozhodně není položka v rozpočtu, se kterou se musíte smířit. Právě naopak. Správným postupem a chytrými řešeními je možné výrazně snížit účet za energie. A nejen, že ušetříte, ale uděláte i něco pro životní prostředí v rámci snížení své ekologické stopy.

Efektivní systém iClima

Snížit negativní dopady a zároveň ušetřit jsou problémy, které pomáhá řešit systém iClima. Patentovaná česká technologie vytváří přirozenou rovnováhu a chytrým způsobem reguluje teplotu vzduchu v místnosti. Nebudete k tomu potřebovat žádná fosilní paliva a dřevo. Vše probíhá v rámci kapilárního systému, pomocí kterého je rozváděna voda o vhodné teplotě. Ta svou energii předává vzduchu v místnosti, kde je příjemná ustálená teplota bez vedlejších efektů přetopení.

Kolik můžete ušetřit?

V rámci průzkumů efektivnosti celého systému na větší budově bylo zjištěno, že celková úspora může za jeden rok dosáhnout více než 25 % v porovnání s výchozími hodnotami. Číslo se však může lišit v závislosti na venkovních podmínkách, na velikosti stavby a na tom, jaké řešení pro vytápění bylo používáno dříve. Je však více než jasné, že kromě ekonomických výhod se dostavují i výhody zdravotní, kdy systém iClima vytváří příznivé podmínky v uzavřených vnitřních prostorách domu. V porovnání s pasivními domy se jedná o všestranně prospěšné řešení.

Tepelná čerpadla, solární panely a kapilární síť

Celý systém je založen na třech základních kamenech. Jedná se o výkonné tepelné čerpadlo, využívání solární energie a kapilární sítě v domě pro rozvod tepla. Celý systém je velmi komplexní a vytváří funkční soustavu, kde nejsou zbytečné tepelné ztráty a nedochází ani k akumulaci horkého vzduchu u jednoho topení. Teplota je regulována rovnoměrně a bez nároků na ohřev vody na vysokou teplotu, čím je dosahováno vysoké úspory energie.

Pokud se právě rozhodujete, jakým způsobem dosáhnout úspor v oblasti vytápění, napište nám prostřednictvím našeho nezávazného kontaktního formuláře a my vám rádi doporučíme optimální způsob, jak ve vašem domě dosáhnout vysokých úspor a minimálních provozních nákladů.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme