Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Instalujte do svého domu jeden systém nahrazující tři spotřebiče - iClima
architecture-1867426_640

Instalujte do svého domu jeden systém nahrazující tři spotřebiče

Ohřev teplé vody, vytápění i klimatizace se berou jako oddělené samostatné systémy. Jejich fungování má ale společné rysy a dá se propojit do jednoho důmyslného systému pro zajištění vnitřní pohody v domě. Jak tento systém funguje a v jakém momentě ho instalovat do domu?

Proč vůbec přemýšlet nad technologiemi ovlivňujícími vnitřní prostředí?

Zkuste se zamyslet nad tím, proč je důležité zabývat se výběr správných systémů pro vytápění i klimatizaci v domě. Je to hlavně z toho důvodu, že tyto systémy přímo ovlivňují kvalitu vnitřního prostředí. Podílí se na vhánění a ohřevu vzduchu, ve kterém trávíme většinu svého dne. Když technologie nefungují správně, vznikají přetopené místnosti, případně se z klimatizačních jednotek uvolňují bakterie, prach a další mikroorganismy. Správě zvolený systém pro úpravu teploty vzduchu ve vnitřním prostředí se dokáže elegantně vyhnout všem těmto problémům. Spojení třech okruhů do jednoho navíc šetří čas při nutné údržbě a snižuje náklady na energii. Ještě stále se chcete potýkat se zařizováním třech samostatných systémů, nebo se pustíte do jednoho opravdu funkčního, který vyřeší tři problémy najednou?

Vše v jednom koordinovaném systému znamená úsporu peněz

Jeden systém šetří náklady nejen po finanční stránce, ale i po té ekologické. Propojenost systému využijete hlavně v období, kdy se hodně stříhá počasí. Technologie totiž dokáže reagovat na změny a regulovat svůj chod. Nemusíte tedy zvlášť zapínat a vypínat klimatizaci a topení. Ukázku jednotného systému představuje technologie iClima založená na kapilární síti rozprostřené po celém době. Pomocí kapilár, kterými proudí voda o příjemné teplotě, je regulován tepelný komfort v místnosti. Bez žádných foukajících klimatizací a zbytečně horkých topných těles. Pouze jeden jediný skrytý systém, který dokáže chladit i ohřívat. Díky promyšlenému fungování se mohou částky za vytápění i klimatizaci v jednom pomocí systému iClima pohybovat okolo 10 tisíc korun za rok, což je částka, o které se mnohým lidem pouze sní. Kontaktujte nás, pomocí našeho nezávazného kontaktního formuláře a nechte si od nás připravit řešení na míru.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme