Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Estetické řešení topení a chlazení. Jak na to? - iClima
esteticke-vytapeni

Estetické řešení topení a chlazení. Jak na to?

Potrpíte si na originální design? Lákají vás moderní čisté tvary? Přemýšlíte, jak sladit váš vysněný design s radiátory topení a panely klimatizace? Že klasické radiátory a nevzhledné klimatizace neuspokojí váš estetický cit? Pak je zde několik možností. Můžete se pustit do pátrání a využít nabídky mnoha firem, které nabízejí designové radiátory a klimatizace nebo stačí číst dále, nabídneme vám moderní, ekologickou a zároveň úspornou alternativu.

Jaké jsou možnosti v oblasti designových radiátorů a klimatizací

Mnoho společností dnes reagovalo na stále se zvyšující poptávku po zvláštních, originálních a často i art designech radiátorů. Některé jsou velmi elegantní a mohou se stát i dominantou vašeho interiéru. Designy využívají zajímavé struktury či vytvářejí objekty z různých profilů trubek. Také použité materiály, například chrom, nerez nebo sklo evokují luxus. Na trhu najdeme i LED radiátory. Podobně je tomu i u klimatizací. Zvláště nástěnné klimatizace se dají docela vkusně začlenit do interiéru. Bohužel většina designových radiátorů a klimatizací stojí nemalé finanční prostředky a ne vždy budou dokonale ladit s vaším interiérem.

Unikátní systém iClima neovlivní design vašeho interiéru

Jak je to možné? Topná tělesa, která využívá náš systém iClima totiž nejsou vidět. iClima vnímá topení, ohřev vody a klimatizaci jako jeden fenomén. Srdcem systému iClima je moderní tiché tepelné čerpadlo s vysokým tepelným faktorem. Radiátory a klimatizace nahrazuje kapilární síť, která je umístěna v podlaze, pod omítkou stěn a ve stropu, takže není vidět a v žádném ohledu neovlivní váš elegantní design. Systém iClima je podporován solárními panely. K dalším výhodám, které iClima přináší, patří minimální provozní náklady a velmi zdravé životní prostředí bez plísní a alergenů.

Jestli vás systém iClima inspiroval a myslíte si, že by mohl být řešením pro váš projekt, kontaktujte nás. Stačí vyplnit náš nezávazný kontaktní formulář. Rádi vám zodpovíme vaše otázky.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme