Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.iclima.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Chcete zdravý domov bez kompromisů? Pak potřebujete unikátní technologické řešení - iClima
zdrave-prostredi

Chcete zdravý domov bez kompromisů? Pak potřebujete unikátní technologické řešení

Při zvažování možností bezpečného domova se většinou dostaneme k běžným ukazatelům jako je nezávadnost povrchů, nátěrových hmot, někdy konstrukčních prvků domu, jeho energetická spotřeba a čistota zdrojů vody. V obavě před alergiemi se lidé zbavují koberců a záclon, chemicky ošetřené potraviny se snaží nahradit těmi z vlastní produkce, nicméně na velmi důležitou složku, tedy vytápění, obvykle lidé příliš nehledí, i když hygiena rozvodů, výdechů, topných těles a dalších součástí může být pro zdravé prostředí v domě zcela zásadní.

Zdravotní rizika konvenčních topných systémů

Zásadní problém představují u topných a klimatizačních systémů zejména otevřené rozvody tepla či chladu, kde se díky rozdílu teplot a vysoké vlhkosti mohou hromadit nejrůznější bakterie či plísně. Tento problém postihuje nejčastěji klimatizace, o které je nutné se tím pádem adekvátně starat zejména z hlediska výměny filtrů a pravidelné desinfekce chladících cest, včetně nezbytné výměny chladiva po skončení jeho životnosti. Tepelné zářiče zase mají často problém s usazováním prachových a přepálených organických látek, které vytváří ideální prostředí pro nejrůznější alergeny či choroboplodné zárodky.

Systém iClima jako záruka zdravého domácího prostředí

Díky své konstrukci je systém iClima ideálním řešením pro zajištění zdravého prostředí bez alergií a plísní, a to zejména díky skutečnosti, že jsou veškeré rozvody umístěny přímo pod omítkou zdí, stropů a podlah, tedy se na nich nemůže usazovat prach ani žádné jiné nečistoty, na rozdíl od běžných topných armatur, které většinou není možné dostatečně vyčistit bez jejich náročného odmontování. Systém iClima představuje také perfektní volbu na horké letní měsíce, kdy zajistí v celém domě příjemnou a stálou teplotu kolem 23 stupňů Celsia bez foukání studeného vzduchu a souvisejícími obtížemi horních cest dýchacích a krční páteře.

Není to ovšem jenom přímá produkce studeného vzduchu, která v případě klimatizací způsobuje již zmiňované zdravotní obtíže, ale je to také prudký rozdíl teplot v několika prostředích, které naše tělo vystavuje zdravotním rizikům nachlazení a zánětů. S iClima nic takového nehrozí, naopak vám dlouhodobé působení příjemné konstantní teploty upevní vaše zdraví a podpoří vaši imunitu. V zimě se zase nemusíte obávat emisí škodlivých látek, příliš vysokých teplot a špatné větraných místností, které způsobují malátnost a v některých případech i migrény či bolesti hlavy. Klíč je v dobré cirkulaci a výměně vzduchu, kterou vám umožní právě systém iClima, a to bez nutnosti dýchat nekvalitní vzduch ohřátý vysokoteplotními radiátory.

Nechcete nechat zdraví vaší rodiny náhodě? Napište nám

Pokud Vás opravdu zajímají způsoby, jak z vašeho bydlení vytvořit zdravé prostředí pro všechny věkové skupiny jako jsou alergici či osoby citlivější na změny teplot, pak nám určitě napište pomocí našeho kontaktního formuláře a my vás obratem kontaktujeme. Následně zkusíme spolu s vámi vymyslet, jak by vám mohl být systém iClima užitečný a jak by u vás doma mohl nahradit neefektivní a drahé topení či nezdravou klimatizaci.

Kontakt

+ 420 777 656 400
Po - Pá: 08:00 - 17:00

iClima s.r.o.
Římská 678/26, 120 00 Praha 2
Česká republika

Zdarma naceníme řešení iClima přímo pro váš dům.
Vyplňte formulář a zanechte nám nezávaznou poptávku. Odpovíme vám do 24 hod.

Pokročilý formulář

Při zadání pokročilejších informací vám budeme schopni dát velmi přesné informace již v první odpovědi. (Nepovinné)

*Napište slovy nebo vložte foto domu či projektu pomocí tlačítka níže.

Zanechte nám zde svůj telefon a my Vám zavoláme